KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752102

nr 1475 2102

Barbro Brange

(1931-2021), Sverige

Oljemålning, Fiskebodar. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm

Barbro Brange Skogum, svensk bildkonstnär född 1931, död 2021.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 juni 2022
kl 18:56:37

1/6 18:37:55 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Barbro Brange

Läs mer om Barbro Brange